Facebook

Apartament "Pomarańczowy"

  Typ apartamentu   Pokój
  Ilość osób   2+1+1
  Wyposażenie    czajnik_elektryczny   telewizja_satelitarna   kuchnia_wspoldzielona   lodowka   zastawa_stolowa  
  Udogodnienia    bank   bankomat   gry_zabawy   kosciol   parking   pks   plaza   punkt_medyczny   restauracja   internet_wifi  
Sprawdź dostępność

Jednopokojowe mieszkanie o klasycznym stylu. Wyposażone jest w łoże małżeńskie oraz łóżko piętrowe. Wyposażony jest w telewizor LED 32", lodówkę, zastawę stołową. Zlokalizowane na piętrze, posiada własną łazienkę oraz toaletę. Bardzo przestronny i wysoki apartament.

Apartament posiada 1 pokój dla 2 do 4 osób. W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie oraz łóżko piętrowe. Pokój posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową i toaletę. W pełni wyposażona kuchnia znajduje się naprzeciwko wejścia do pokoju. Kuchnia posiada lodówkę, kuchenkę gazową z piekarnikiem, czajnik elektryczny, kubki, zastawę stołową oraz mikrofalówke, garnki, patelnie. Wyjście z kuchni prowadzi na umeblowany taras z widokiem na ogród oraz panoramę Chmielna.

Zapewniany świeże kwiaty, które umilą pobyt i wprowadzą przytulną atmosferę. Wielbiciele czworonogów mogą zabrać swoje pupile ze sobą - opłata za dobę wynosi 10 zł - 15zł .